Karrier | Dolgozz velünk!

Webshop Asszisztens - Román nyelvű

A DDstepOnline.hu közel 6 éve forgalmazza online az itthon méltán népszerű D.D.Step, Ponte20 és Stitch & Walk gyerekcipő márkákat. Hamarosan induló román nyelvű webáruházunkba keressük jó kommunikációs képességgel rendelkező, románul magas szinten beszélő és író munkatársunkat.

Feladatok:

• Webshopon leadott rendelések feldolgozása
• Termék adatok, információk feltöltése a webáruházba
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel és ügyfélszolgálati teendők ellátása, főleg írásban román nyelven
• Rendelés összekészítése

Amit kínálunk:
• Stabil munkahely
• Lendületes, fiatalos csapat
• Versenyképes bér

Előnyök:
• Kereskedelmi-, marketing vagy logisztikai tapasztalat / végzettség
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Kérjük, amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, román és magyar nyelvű önéletrajzod a fizetési igényed meghatározásával, küldd el a info@ddsteponline.hu e-mail címre. Tárgy: "Webshop asszisztens"

2020.06.17. Budapest